Okna i drzwi PVC - DOMWILL - Salon okien i drzwi
15705
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15705,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Okna i drzwi PVC

Grupa Solo jest obecnie wiodącą firmą w południowo-wschodniej Polsce zajmującą się produkcją ekskluzywnych okien PVC z profili SALAMANDER oraz dystrybucją towarów z branży stolarki budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów umożliwiło opracowanie produktu, który spełnia najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Jakość i perfekcyjne wykonanie okien potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Grupie Solo w ostatnich latach działalności.

OKNA I DRZWI PVC

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji w branży stolarki otworowej. Wykorzystująca profile marki GEALAN i VEKA oraz okucia WINKHAUS. Produkcją okien i drzwi zajmują się od kilkunastu lat. Działalność gospodarczą rozpoczęli w latach 90-tych. Specjalizują się w produkcji energooszczędnych okien z PVC i Aluminium. Oferują także dodatki okienne, drzwi PCV i Aluminium.

Producent bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien, drzwi zewnętrznych PCV i aluminium. W swojej ofercie posiadający okna PVC  oraz okuciach WINKHAUS. Producent odznaczający się ofertą profili okiennych o nietypowych kształtach i bardzo bogatej ofercie kolorystycznej.

OKNA I DRZWI PVC

Grupa Solo jest obecnie wiodącą firmą w południowo-wschodniej Polsce zajmującą się produkcją ekskluzywnych okien PVC oraz dystrybucją towarów z branży stolarki budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów umożliwiło opracowanie produktu, który spełnia najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Jakość i perfekcyjne wykonanie okien potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Grupie Solo w ostatnich latach działalności.

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji w branży stolarki otworowej. Wykorzystująca profile marki GEALAN oraz okucia WINKHAUSE. Produkcją okien i drzwi zajmują się od kilkunastu lat. Działalność gospodarczą rozpoczęli w latach 90-tych. Specjalizują się w produkcji energooszczędnych okien z PVC i Aluminium. Oferują także dodatki okienne, drzwi PCV i Aluminium.

Producent bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien, drzwi zewnętrznych PCV i aluminium. W swojej ofercie posiadający okna PVC na profilu SALAMANDER oraz okuciach WINKHAUSE. Producent odznaczający się ofertą profili okiennych o nietypowych kształtach i bardzo bogatej ofercie kolorystycznej.